Co mówią o nas inni

Dla mnie KiM Group to przede wszystkim profesjonalne oraz na najwyższym poziomie szkolenia. Począwszy od onboardingowych, dla młodszych konsultantów, konsultantów, kierowników, kończąc na trenerach. Są dostosowane do poziomu zaawansowania konsultanta oraz obfitują w nowe techniki sprzedaży. Szkolenia online kojarzą się z nudnymi wykładami? Nie tutaj! Włączają konsultantów do aktywności, są prowadzone z pasją i ogromnym zaangażowaniem!

Maja, Trener Sprzedaży

Z KIM Group współpracuję od 2015 roku. Swoją drogę zaczynałem jako konsultant poprzez kierownika POS, aż do Trenera Sprzedaży. Przez te wszystkie lata dzięki licznym szkoleniom oraz wsparciu zespołu KIM nabyłem wiele doświadczenia oraz umiejętności.
KIM to przede wszystkim jedna wielka drużyna, która się wspiera, pomaga i zawsze gra do tej samej bramki.

Dawid, Trener Sprzedaży

Pracuję od kilku lat u jednego z partnerów KIM Group i na każdym etapie mojej kariery – od młodszego konsultanta do trenera – mogłem liczyć na pełne wsparcie. Wsparcie w szkoleniu nowych pracowników, jak i przeprowadzenie szkoleń w centrali KIM jest na najwyższym poziomie. Mogę porównać je do innych partnerów, ponieważ moją przygodę w PLAY rozpoczynałem w innej firmie.
Współpraca z Kierownikami Regionalnymi i innymi działami KIM GROUP znacząco ułatwia mi i salonowi pracę. Jeżeli masz możliwość współpracy z KIM GROUP, warto skorzystać – razem możemy osiągać sukcesy!

Przemek, Trener Sprzedaży

„Moje pierwsze skojarzenie z KiM to fantastyczna atmosfera, którą można poczuć na każdym poziomie współpracy. Ogromny profesjonalizmem, przy równoczesnym stawianiu w pierwszej kolejności na rozwój swoich pracowników, co jest absolutnie wyjątkowe. Warta docenienia jest pieczołowitość z jaką KIM przykłada się do przygotowania pracownika do pracy na wysokim poziomie, dostarczając wiedzę, która często wykracza poza standardy oferowane na rynku. Kompleksowość i szeroki zakres szkoleń daje mi możliwość cyklicznych spotkań, na których mogę przedstawiać produkty realme, za co jestem im wdzięczny.”

Karol z Realme